Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Promyczki dbają o zabawki

2015-04-28 przez Biblioteka

Grupa Promyczki z Przedszkola Samorządowego w Niepołomicach po raz trzeci przybyła do naszej czytelni. Tym razem, na spotkaniu dzieciaczki rozmawiały o swoich ulubionych zabawkach. Wykorzystany tekst „Pokój z zabawkami” uświadomił dzieciom, że zabawki należy szanować i po każdej zabawie układać na swoje miejsca. I co najważniejsze, że nie powinniśmy na nich rozładowywać negatywnych emocji. Podczas zabawy pedagogicznej „Co powiedziałyby zabawki” mali uczestnicy słusznie odpowiadali o jakie traktowanie poprosiłyby losowane przedmioty. Między innymi, puzzle chciałyby być zawsze chowane do pudełeczka, a książka nie życzyłaby sobie wyrywania stron i brudzenia. Ponadto warsztat był urozmaicony w zabawy ruchowe i plastyczne.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki