Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Przedmioty wokół nas...

2012-11-06 przez Biblioteka

Przedmioty wokół nas. Pod tym tytułem, 6 listopada, odbył się kolejny warsztat biblioterapeutyczny, którego uczestnikami jest grupa czterolatków z Przedszkola Samorządowego. Było to już trzecie spotkanie dotyczące emocji. Celem wspólnej edukacji było kształtowanie prawidłowych postaw wobec przedmiotów, wyrabianie nawyku porządku i poszanowania dla przedmiotów, zmniejszenie ilości agresji przekierowywanej na przedmioty. Spotkanie zostało oparte na tekście pt. ”Pokój z zabawkami” autorstwa H. Hajzak. Czytając historię zabawek, które nie były szanowane przez bohaterów, dzieci brały udział w dyskusjach oraz zabawach aktywizujących, które ukazywały prawidłowe postawy.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki