Przedszkolaki w Bibliotece

2013-04-12 przez Biblioteka

9 i 11 kwietnia naszą Bibliotekę odwiedziła grupa III a oraz grupa IV z wychowawczyniami Panią Sylwią Owsikowską i Agatą Mirochną z Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi w Podłężu. Przedszkolaki obejrzały pomieszczenia Biblioteki, zapoznały się z księgozbiorem i zasadami działania naszej placówki. Dzieciaki bardzo aktywnie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej i wykazały się ogromną wiedzą na temat książek.
Wspaniale odgadywali baśniowe zagadki i opowiadali o swoich ulubionych książkowych bohaterach. Spora część uczestników tych spotkań jest już zapisana do Biblioteki, a pozostali z pewnością zostaną czytelnikami w najbliższym czasie.
Na zakończenie wizyty wszystkie przedszkolaki otrzymały zakładki z informacjami na temat naszej Biblioteki, a w nagrodę za wzorowe zachowanie w Bibliotece - słodkości.