Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Przedszkolaki w Zabierzowie

2016-02-26 przez Biblioteka

Dzień 26 luty 2016 był dniem odwiedzin Biblioteki Publicznej w Zabierzowie Bocheńskim przez przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Zabierzowie Bocheńskim.   

Celem wizyty było rozwijanie i promocja czytelnictwa wśród dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Spotkanie to miało charakter zapoznawczy. Dla wielu dzieci było to pierwsze spotkanie z Biblioteką i książeczkami, które Biblioteka oferuje.

Spotkanie odbyło się w radosnej, pełnej uśmiechów atmosferze. Zapraszamy ponownie dzieci i ich rodziców do korzystania z Biblioteki. Dzieci, które po raz pierwszy zostaną prawnymi czytelnikami naszej biblioteki dostaną „Pakieciki startowe” w ramach realizacji programu „Witaj dziecię w Bibliotece!” 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki