Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Przepraszam, dziękuję i proszę!

2013-04-15 przez Biblioteka

12 kwietnia grupa Krasnoludków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach, wzięła udział w kolejnym warsztacie biblioterapeutycznym z cyklu „W grupie siła”. Podczas  piątkowego spotkania dzieci wysłuchały bajki autorstwa Hanny Hajzak pt. „Kocie zabawy”. Czytany tekst ukazywał różne sytuacje, z którymi mogą spotkać się przedszkolaki podczas wspólnej  zabawy. Maluchy świetnie poradziły sobie z wyłonieniem niechcianych zachowań ze strony kolegi lub koleżanki. Podsumowaniem rozmowy o dobrych manierach, podczas zabawy w grupie, było spisanie Kodeksu Dobrego Kolegi. Miłym akcentem spotkania było wykonanie kolorowych medali, na które każdy Krasnoludek zasłużył!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki