Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka

2014-01-17 przez Biblioteka

Babuniu, dziaduniu w Dniu Waszego święta

Życzenia składają wam wszystkie wnuczęta”

Zbliżający się szybkimi krokami Dzień Babci i Dziadka był doskonałą okazją by zmobilizować wszystkich  małych uczestników środowego spotkania do intensywnej twórczej pracy.

Zadaniem bowiem bardzo licznej w tym dniu grupy dzieciaków było samodzielne wykonywanie laurek dla wyjątkowych solenizantów. Nic bowiem nie sprawi Dziadkom tak wielkiej radości jak małe „rękodzieła” ukochanych wnuków.

W trakcie zatem godzinnego spotkania przy odrobinie dziecięcej fantazji i użyciu różnorodnych materiałów powstawały pełne uroku i koloru laurki.

W środku laurek najmłodsi umieścili życzenia i wierszyki dla Ukochanych Babć i Dziadków

Obok kwiatów i słodyczy te małe dziecięce prace z pewnością będą prezentem niezwykle szczerym i wykonanym z olbrzymim wkładem dziecięcych serc.