Przyszła do nas Pani Jesień!

2012-10-04 przez Biblioteka

W minioną środę w kąciku Myszki Miki pojawili się wierni uczestnicy naszych zajęć popołudniowych. Na spotkaniu dominował temat jesienny. Na podstawie opowiadań oraz wierszy szukaliśmy zmian zachodzący w przyrodzie związanych z obecną porą roku. Omawialiśmy zachowania niektórych gatunków zwierząt i roślin. Dobrą zabawą okazało się wykonanie pani jesień z niepotrzebnych butelek plastikowych.

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy zajęcia dla dwóch grup wiekowych tj. dla dzieci w wieku 5-6 lat oraz 7-10 lat. Zajęcia odbywają się w środę o godz. 16.00 naprzemiennie.

10 października- dzieci młodsze

17 października- dzieci starsze