Pszczółki i Misie bezpieczne na drodze

2015-10-02 przez Biblioteka

29 września i 2 października grupa „Pszczółek” i „Misiów” odbyła drugą część warsztatów biblioterapeutycznych w podłęskiej Bibliotece. Spotkanie było poświęcone zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Wszystkie „Pszczółki” w doskonałych nastrojach, pełne energii współpracowały z prowadzącą spotkanie Panią Anetą i rewelacyjnie odpowiadały na wszystkie pytania. Znaki drogowe i sygnalizacja świetlna nie są już dla tych przedszkolaków żadną tajemnicą.Teraz też dobrze wiedzą jak zachować się przy przejściu przez pasy.

Następne warsztaty już w przyszłym tygodniu.