Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Pszczoły - część druga

2017-07-24 przez Biblioteka

Kolejne zajęcia biblioteczne za nami. Dziś kontynuowaliśmy temat pszczół. Zaczęliśmy od lektury książeczki Cecylii Lewandowskiej pt. ”Wielkie prace małej pszczoły”, która doskonale ilustruje życie pszczelej rodziny. Mnóstwo informacji i ciekawostek z pewnością wzbogaci nasze wiadomości o pszczółkach.

Potem każdy uczestnik samodzielnie wykonał oryginalną pszczółkę z papieru, a następnie udaliśmy się na teren obok biblioteki i z pomocą kolorowej kredy dzieciaki wyczarowały ule, kwiaty i pszczoły.
Pograliśmy w „klasy” i ponownie przeszliśmy do budynku gdzie czekały na uczestników różnorakie konkursy sprawnościowe. Zajęcia zakończyliśmy degustacją miodu.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki