Quiz wiedzy o Niepołomiach

2005-06-14 przez Biblioteka

Na dziedzińcu niepołomickiego zamku w czasie XIV Dni Niepołomic (maj 2005 r.) razem z Wydawnictwem SKRZAT zorganizowaliśmy quiz wiedzy o Niepołomicach "Znam swoje miasto". Uczestnicy quizu wykazali się dużą wiedzą o Niepołomicach, żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

Jury w składzie: Barbara Wyczesana, Ewa Korabik, Danuta Toroń spośród wszystkich uczestników quizu wybrało osiem osób, które otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez Bibliotekę.

• Paulina Waśniowska
  • Justyna Waśniowska