Rozbrykany LAS

2017-02-27 przez Biblioteka

Drogie Dzieci! „Dobrze w domu być z mamą..." Jeśli jednak kusi Was już wielki świat, a jeszcze nie chodzicie do przedszkola lub żłobka, to od 8 marca zapraszamy na cykl warsztatów typu przedszkolnego do Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach. Zajęcia poprowadzą dla Was profesjonaliści - pedagodzy z niepołomickich oraz okolicznych przedszkoli. Spotykamy się od marca do maja, w środy o godzinie 10.00 (2 i 3 latki) lub o 11.00 (4 i 5 latki).

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona – na cały cykl warsztatów obowiązują jednorazowe zapisy mailowe – prowadzone od 27 lutego do 3 marca – pod adresem: kontakt@lasopenspace.pl W treści maila prosimy o podanie danych dziecka (imię, nazwisko, wiek) oraz danych (imię, nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu) opiekuna.

Zajęcia będą różnorodne: ruchowe, manualne, muzyczne, językowe, odkrywcze, w duchu Montessori. W programie także teatrzyk oraz zajęcia w plenerze. Każde z dzieci z pewnością znajdzie coś, dla czego warto w przyszłości zostać przedszkolakiem. Mali uczestnicy poznają też walory zabawy­ i nauki w grupie. Rodzice natomiast będą mieli okazję poznać ofertę okolicznych przedszkoli osobiście.

W marcu warsztaty poprowadzą: Przedszkole Olimpijskie, Przedszkole Sportowo-Taneczne Tygrysek, Przedszkole Ogród Montessori oraz Przedszkole Demokratyczne Ogród Odkrywców.

Zapraszamy.

Pomysł i koordynacja: Katarzyna Borys