Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Różowe okulary i świetna zabawa

2017-06-12 przez Biblioteka

7 czerwca w ramach zajęć popołudniowych odbył się kolejny warsztat dla najmłodszych. Podczas spotkania dzieci wysłuchały fragmentów z książki pt. „W co się bawią dzieci na całym świecie”. Dzięki niesamowitym ilustracjom zawartym w publikacji, dzieciaki mogły się przenieść  w różne zakątki świata i zobaczyć jak ich rówieśnicy spędzają wolne chwile na zabawie. Okazało się, że gra „w klasy” jest znana na całym świecie, choć może różnić się regułami i nazwą. Dlatego maluchy z radością przystąpiły do zabawy, w której mogli pochwalić się zręcznością i równowagą. Ponadto uczestnicy wykonali różowe okulary, przez które wszystko może wyglądać inaczej, a przede wszystkim lepiej i weselej! Na koniec nie zabrakło szaleństw z balonami! 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki