Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Ruszyły wakacje w bibliotece!

2017-07-04 przez Biblioteka

3 lipca wakacje biblioteczne „wystartowały” z repertuarem teatralnym dla pięćdziesięciu widzów! Bardzo się cieszymy, że tak tłumnie i wesoło mogliśmy rozpocząć kolejny, wakacyjny sezon.

Sztukę „Żółw i zając” zaprezentowali aktorzy z krakowskiego Studium Małych Form Teatralnych ART-RE. Wszystkie dzieciaki stały się świadkami wielkiego wyścigu między dwoma zwierzakami- tytułowym zającem i żółwiem. Akcja wyścigu toczyła się w lesie, także oprócz tytułowych bohaterów dzieci mogły spotkać się z innymi leśnymi mieszkańcami. Repertuar zaskakiwał dynamiczną grą aktorów oraz szybko zmieniającą się scenerią. Co chwila wybuchały głośnie śmiechy i oklaski. Teatrzyk miał charakter interaktywny dlatego nie brakowało okazji do wystąpień na scenie, wspólnie śpiewanych piosenek, a nawet do wspólnych tańców. Zabawa była przednia! Dzięki niej, mam nadzieję, dzieci zapamiętały płynący morał z przedstawianej bajki: nie trzeba być zbyt pewnym siebie oraz śmiać się z innych!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki