Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Serafin i dzień mamy

2017-05-29 przez Biblioteka

Pomimo jesiennej aury za oknami, w środowe popołudnie 23 maja, w Galerii Książki dla Młodych zakwitły piękne, wyjątkowe okazy. Dzieci w trakcie cyklicznych zajęć pt. „Podróże w dziecięcy świat” wykonały papierowe kwiaty, które zasadzone w doniczce będą kwitły cały rok. Nasze plastyczne poczynania były związane z nadchodzącym Dniem Mamy, toteż wykonane przez uczestników kwiatuszki będą idealnym upominkiem dla ukochanych mam. Na spotkaniu nie zabrakło dobrej „lekturki”,  w której główną rolę pełniła mama. Dzieciaki wysłuchały fragmentu z książki pt. „Serafin i Dzień Mamy” autorstwa Martyny Jacewicz. Wesoły i rozbrykany ośmiolatek i jego mama bardzo przypadły do gustu małym czytelnikom. Mam nadzieję, że po naszym spotkaniu dzieci są bardzo dobrze przygotowane do nadchodzącego święta i z pewnością zaskoczą swoje mamy nie jedną laurką! 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki