Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Serduszka i piosenki dla mamy…

2012-05-24 przez Biblioteka

23 maja, w ramach zajęć popołudniowych, odbył się Mini Teatrzyk. Uczestnicy cyklicznych spotkań, organizonych przez Oddział Dziecięcy, przez cały miesiąc przygotowywali się do uroczystego, wspólnego świętowania Dnia Mamy. W minioną środę mali aktorzy zaprezentowali przedstawienie muzyczno - słowne pt. „Kochanej Mamusi”. Dzieci w trakcie spektaklu wystąpiły w kolorowych strojach. Nie brakowało kwiatuszków, skrzypiec, altówki, a nawet fortepianu. Barwna sceneria oraz wręczone upominki, wykonane przez dzieci, wywołały niejeden uśmiech na twarzach Mam.

To już czwarty, uroczysty Dzień Mamy w niepołomickiej Bibliotece. Takie wydarzenie podkreśla, że nasza instytucja jest lubiana przez najmłodszych czytelników i zajmuje określone miejsce w ich wychowaniu. Dzieci naszych spotkań, poznają odpowiednią dla nich literaturę, zarówno z klasyki i współczesności, która wpływa na twórcze i kreatywne  spędzanie czasu wolnego. Ponadto z wielką radością i ochotą angażują się w przedstawienia. Taka aktywność jest dowodem na zmieniający się stereotyp Biblioteki we współczesnych czasach.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki