Spotkanie poetyckie z Jerzym Piątkowskim

15 czerwca 2012 r. godz. 11.00

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

spotkanie poetyckie z Jerzym Piątkowskim

Jerzy Piątkowski, krakowski poeta, absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, jeden z współtwórców Nowej Fali oraz grupy poetyckiej TERAZ. Jest autorem 22 tomików i książek poetyckich: „Gwiazda wieczoru”, „Lęk czuwania”, „Hołd dla Wenus”, „Księga zachwytu”, „Ars Amatoria”, „Rendez-vous z Mona Lisą” i wielu innych.
Jego poezja zawiera ogromne pokłady uczuć, zaznacza miłość do świata i ludzi, wyraża wiarę w moc słowa, nie ucieka przed ludzkim smutkiem, lękiem, problemami życia codziennego. Najbliższe spotkanie poetyckie Jerzego Piątkowskiego będzie połączone z promocją jego najnowszego tomiku wierszy pt. "Magia miłości".