Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Spotkanie z Barbarą Gawryluk

2007-05-17 przez Biblioteka

10 maja 2007 r. w Przedszkolu w Zabierzowie Bocheńskim gościła autorka książek dla dzieci i dziennikarka - Barbara Gawryluk. Podczas spotkania nasz gość przeczytał dzieciom fragmenty książek „Kaktus, dobry pies”, ”Przedszkolaki z ulicy Morelowej” oraz w „Zielonej Dolinie”. Młoda publiczność z zaciekawieniem słuchała opowiadania zarówno o zawodzie pisarza i pracy w radio. Niemałe zainteresowanie dzieci wzbudziły akcesoria dziennikarskie : magnetofon i mikrofon.
Dzieci pożegnały pisarkę bukietem kwiatów. Podczas spotkania nasz gość przeczytał dzieciom fragmenty książek „Kaktus, dobry pies”, ”Przedszkolaki z ulicy Morelowej” oraz w „Zielonej Dolinie”. Młoda publiczność z zaciekawieniem słuchała opowiadania zarówno o zawodzie pisarza i pracy w radio. Niemałe zainteresowanie dzieci wzbudziły akcesoria dziennikarskie : magnetofon i mikrofon.
Dzieci pożegnały pisarkę bukietem kwiatów.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki