Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Spotkanie z Ewą Chotomską

2009-05-15 przez Biblioteka

Dnia 14 maja 2009 r. gościem Biblioteki Publicznej w Zabierzowie Bocheńskim była Ewa Chotomska. Na spotkanie z pisarką zostały zaproszone dzieci od kl.I - kl.III ze Szkoły Podstawowej. Ewa Chotomska powszechnie znana jako ciotka Klotka z telewizyjnego Tik-Taka, oraz z programów telewizyjnych dla dzieci: Budzik i Jedyneczka wydała również książki: "Zając Poziomka", "Zagadki", "Kuchenny alfabet", "Pamiętnik FelkaParerasa",Piosennik Ciotki Klotki" Jest też autorką tekstów piosenek dla zespołu dziecięcego "Fasolki".

Autorka swym występem, kolorowym strojem rozbawiła i zachęciła dzieci, do wspólnego śpiewania znanych im piosenek. Podziękowaniem za udane i ciekawe spotkanie były kwiaty dla Pani Ewy wręczone przez dzieci. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów, po które ustawiła się długa kolejka chętnych.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki