Spotkanie z Ewą Stadtmuller i Łukaszem Zabdyrem

2006-12-20 przez Biblioteka

W piątek 15 grudnia 2006r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim odbyło się spotkanie z Ewą Stadtmüller - pisarką i Łukaszem Zabdyrem - ilustratorem. Na spotkanie, którego organizatorem była nasza biblioteka przybyły dzieci z klas I - III.

Dzieci powitały gości przedstawieniem, którego scenariusz powstał na podstawie książki Ewy Stadtmüller pt. "Kraków i okolice". Po wspaniałym występie, dzieci z zapartym tchem słuchały Ewy Stadtmüller, która opowiadała o początkach swojego pisania i o swoich książkach. Jednocześnie wszyscy mogli odglądać jak powstają rysunki Łukasza Zabdyra, który rysował różne postacie bajkowe.

Po spotkaniu dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne, a następnie ustawiły się w długich kolejkach i cierpliwie czekały po autografy od Ewy Stadtmüller i Łukasza Zabdyra.