Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Spotkanie z Kubusiami Puchatkami

2015-06-19 przez Biblioteka

Mimo, że aura za oknem nie przypominała dziś lata, dzieci z podłęskiego Przedszkola im. św. Kingi, były w świetnych nastrojach. Na spotkaniu mówiliśmy o złości- o uczuciu, które należy do niezbyt przyjemnych, a często nam towarzyszy. Czytany tekst pt. „Magiczna sieć” przedstawił słuchaczom skutki niegrzecznego zachowania, jakiemu poddajemy się, gdy coś lub ktoś nas zdenerwuje. Celem warsztatu było uświadomienie dzieci, że wpadając w gniew, nie wolno nam krzywdzić innych osób. Dzieci wykonały interesujące prace plastyczne przedstawiające radość i złość. Zabawa „Dziecięce  masażyki” była świetnym sposobem na odprężenie i wyzbycie się negatywnych emocji. 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki