Spotkanie z Tanyą Valko

2012-03-30 przez Biblioteka

24 kwietnia 2012 r. (wtorek)

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

zaprasza na spotkanie autorskie

z Tanyą Valko

autorką ogromnie popularnych

powieści: "Arabska żona" i "Arabska córka"

połączone z promocją najnowszej książki "Arabska krew"

Tanya Valko - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczycielka w Szkole Polskiej w Trypolisie w Libii, następnie asystentka Ambasadora RP, obecnie mieszka w Arabii Saudyjskiej. Jest autorka książek o Libii: „Libia od kuchni”, „Życie codzienne w Trypolisie” oraz „Sahara – ocean ciszy”.
Największą popularność zdobyła dwiema bestselerowymi powieściami, które ukazały się w wydawnictwie Prószyński i S-ka: „Arabska żona” i „Arabska córka”. Setki tysięcy czytelniczek i czytelników w Polsce z zapartym tchem czytało fascynujące książki Tanyi Valko opisujące dzieje miłości i zderzenia kultur.