Spotkanie z Zofią Wiśniewską

2012-06-13 przez Biblioteka

W Bibliotece Publicznej w Zabierzowie Bocheńskim 11 czerwca odbyło się spotkanie autorskie z Zofią Wiśniewską – autorką zbiorów legend i baśni o Ziemi Bocheńskiej. Uczestnikami spotkania były dzieci z klasy III i V Szkoły Podstawowej. Podczas spotkania pisarka opowiedziała kilka legend związanych z naszym regionem.
Wyrazem wdzięczności za udane spotkanie były kwiaty dla Pani Zofii Wiśniewskiej. Po spotkaniu uczestnicy mieli możliwość zakupienia książek autorki wraz z dedykacją i niektórzy chętnie z tej okazji skorzystali.