Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Starszaki w Bibliotece w Podłężu

2011-05-23 przez Biblioteka

W poniedziałkowy ranek, 23 maja 2011 r. naszą Bibliotekę odwiedziły starszaki z Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi w Podłężu. Celem wizyty było zapoznanie się z naszą książnicą oraz zasadami korzystania z księgozbioru. Przedszkolaki chciały również zobaczyć pokonkursową wystawę prac plastycznych bowiem wielu z nich brało udział w konkursie pod hasłem „Kochamy bajeczki”.
Kandydaci na członków naszej Biblioteki bardzo uważnie słuchali wszystkich informacji, a ci którzy już są czytelnikami dzielili się swoimi wiadomościami i uwagami o książkach. Dzieci opowiadały również o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Chwaliły się jakie książki już znają i co już potrafią sami przeczytać. Nasze spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a zakończyliśmy je czytaniem wierszy o literkach autorstwa Łukasza Dębskiego. Każdy uczestnik naszej lekcji bibliotecznej otrzymał również zakładkę do książek z informacjami na temat naszej placówki. Teraz czekamy na kolejne odwiedziny przedszkolaków wraz z rodzicami i zapisy do Biblioteki!!!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki