Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Świat kolorowych cukiereczków

2016-05-30 przez Biblioteka

W słoneczny poniedziałkowy poranek grupa maluchów z Przedszkola Olimpijskiego po raz kolejny pojawiła się w naszych progach. To już drugie spotkanie z cyklu „Bezpieczny świat maluszka”. Tym razem tematem spotkania były lekarstwa. Książka Barbary Ciemskiej pt. „Tableteczki”, czytana za pomocą KAMISHIBAI, uświadamiała dzieciom, że nie wolno samemu brać lekarstw. Pomimo, że bardzo przypominają cukiereczki, mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu. Zgodnym chórem dzieci odpowiedziały, że tylko osoby dorosłe mogą podawać lekarstwa w trakcie przebiegu choroby. Urozmaiceniem żywego spotkania były tematyczne prace plastyczne.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki