Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Uczymy się współpracować!

2013-03-19 przez Biblioteka

18 marca, grupa sześciolatków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach, rozpoczęła udział w programie biblioterapeutycznym pt. „W grupie siła”. Program składa się z trzech spotkań.

Zrealizowany warsztat pt. „Każdy jest częścią grupy”, uświadamiał dzieciom, że dzięki współpracy i zgodnemu współdziałaniu można osiągnąć więcej niż w pojedynkę, i że czasem warto prosić o pomoc innych. Podczas spotkania wykorzystano tekst H. Hajzak pt. „Mrowisko”. Krasnoludki świetnie przeanalizowały zachowanie głównego bohatera- Trutka, który uważał, że wszystko umie sam najlepiej, co okazało się niesłuszne. Teraz każdy Krasnoludek już wie, że wspólne działanie niesie wiele korzyści i zabawy!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki