Ulubiona bajka mojej mamy

2009-06-08 przez Biblioteka

Rozstrzygnięcie konkursu

Dzień Matki był inspiracją do ogłoszenia przez Bibliotekę Publiczną w Woli Batorskiej konkursu plastycznego "Ulubiona bajka mojej mamy". Adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym. Konkurs był dla jednych okazją do niezwykłej podróży w świat dzieciństwa mamy i jej ulubionych bajek.Dla innych możliwością zaprezentowania bajki , którą mama najchętniej im czyta lub opowiada. Zgłoszone prace wykonane były techniką dowolną. Przedstawiały m.in. "Jasia i Małgosię","Ronję ,córkę zbójnika", bohaterów "Kubusia Puchatka". Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody w postaci książek oraz pamiątkowe dyplomy.

NAGRODZENI:

• ZUZANNA FELSMANN