Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

W świątecznym nastroju

2013-12-19 przez Biblioteka

       18 grudnia na ostatnich już w tym roku  popołudniowych zajęciach udaliśmy się z  20 osobową grupą małych uczestników w podróż  w „magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia”. To wyjątkowe środowe popołudnie uprzyjemniły nam czytane na głos najpiękniejsze świąteczne opowieści i wiersze, dzięki którym „czar” Bożego Narodzenia na długo pozostanie w pamięci dzieci. Spotkanie uświetniły również  Kolędy i pastorałki, które doskonale zabrzmiały zarówno w wykonaniu dziecięcej grupy „Łejery, jak i naszych małych czytelników.

W trakcie spotkania dzieci samodzielnie „wyczarowywały” piękne bombki choinkowe ozdabiając je m.in. brokatem, cekinami i kolorowymi wstążeczkami. Bombki te oraz inne wspaniałe ozdoby najmłodsi zawieszali na gałązkach  bibliotecznej choinki, mieniącej się  później różnymi kolorami. Na zakończenie spotkania życzyliśmy sobie nawzajem  „Aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok – Dobrym czasem”.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki