Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

W zgodzie lepiej i weselej!

2013-06-14 przez Biblioteka

13 czerwca, odbył się warsztat biblioterapeutyczny, w którym wzięły udział przedszkolaki - Leśne Ludki. To już drugie spotkanie z cyklu „W grupie siła”. Zajęcia uświadamiały dzieciom, że w sytuacjach konfliktowych zawsze można znaleźć rozwiązanie, że zgodne działanie przynosi wiele korzyści. Mali uczestnicy, na podstawie tekstu Hanny Hajzak „Kocie zabawy”, wymieniali cechy jakie powinien posiadać dobry kolega i koleżanka. Udało nam się spisać Kodeks Dobrego Kolegi, który będzie przypominał Leśnym Ludkom o dobrych zasadach zgodnej zabawy. Ponadto każdy przedszkolak został mianowany na dobrego kolegę i koleżankę, o czym świadczyły barwne medale na szyjach uczestników.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki