Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Wakacje w Zabierzowie Bocheńskim

2009-08-19 przez Biblioteka

Biblioteka Publiczna w Zabierzowie Bocheńskim miała przyjemność gościć dzieci, które zechciały przyjść do biblioteki w czasie wakacji i brać czynny udział w spotkaniach pod hasłem „Nie siedź w domu, przyjdź do biblioteki”.
Zajęcia odbywały się przez cały lipiec we wtorki i czwartki od godz.14 do godz.17 Uczestniczyli w nich dzieci w różnym przedziale wiekowy, nie zabrakło też stałych bywalców biblioteki. Starsze dzieci najchętniej spędzały czas korzystając z komputera. Na zajęciach prezentowali młodszym bezpieczne i edukacyjne strony internetowe. Biblioteka to przede wszystkim miejsce obcowania z książką, a więc nie zabrakło też chętnych do głośnego czytania. Obok popularyzacji książki nasi czytelnicy mieli okazję popisać się także umiejętnościami plastycznymi. Były też różne zabawy, quizy, mini konkursy. Na zakończenie wakacyjnych spotkań uczestnicy z humorem wspominali ciekawe i wesołe historie związane z wakacjami.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki