Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Wesołe Misie i ich nastroje

2015-05-13 przez Biblioteka

Grupa Wesołych Misiów, z niepołomickiego Przedszkola Samorządowego, w pochmurne środowe przedpołudnie, zjawiła się w naszych progach. Dla dzieciaczków został przygotowany warsztat pt. „Nasze Emocje”. Mali uczestnicy bardzo chętnie angażowali się w przeprowadzane zabawy, które zbliżały nas do zasadniczego tematu. Nie zabrakło ciekawych rozmów o naszych uczuciach. Misie doskonale omawiały emocje z jakimi spotykają się codziennie. Dzisiejsze zabawy oraz czytany tekst miał na celu uświadomieniu dzieciom, że zmiany naszych nastrojów są bardzo naturalne. Nie łatwo jest być cały czas wesołym lub smucić się pół dnia. I co najważniejsze, abyśmy umieli rozmawiać o tym, jak się czujemy i co nam doskwiera. Po zakończeniu spotkania Misie były wesołe. Oby taki nastrój dopisywał im jak najdłużej!    

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki