Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Wielka Letnia Wymiana Książek

2017-07-21 przez Biblioteka

6 sierpnia 2017 r. (niedziela)

od godz.15.00 do 18.00

Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice

oraz Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

zapraszają do Parku Miejskiego

na Wielką Letnią Wymianę Książek

Będzie okazja aby podarować drugie życie swoim książkom
i zaopatrzyć się w coś nowego do czytania.

W niedzielę, 6 sierpnia 2017 r., po raz kolejny, Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza na Wielką Letnią Wymianę Książek połączoną z imprezą dla dzieci. Zabawa odbędzie się w godzinach od 15:00 do 18:00 w Parku Miejskim w Niepołomicach.

Na każdego uczestnika będzie czekać mnóstwo atrakcji. Dorośli będą mieli okazję nabyć bezpłatnie zupełnie nową lekturę, ponieważ każdy gość, który przyniesie ze sobą przeczytane już książki, otrzyma za nie kupony, które będzie mógł wymienić na inne tytuły. Tak jak w poprzednich edycjach naszej wymiany, ci którzy przyniosą książki wydane przed rokiem 2000 będą  mogli wymienić je tylko na książki wydane do tego roku. Ci którzy przyniosą nowości będą mogli wybierać z całej puli.

Dla dzieci przygotowaliśmy jak zawsze mnóstwo atrakcji. Będą warsztaty z klockami lego - "Książka zaproszeniem do całorocznej podróży", zabawa z obrazkowym teatrem - "Magiczny świat KAMISHIBAI" oraz wielkie malowanie, rysowanie i dmuchanie balonów.

To będzie wspaniała zabawa!

Już dziś przygotujcie książki na wymianę,
czekamy na Was 6 sierpnia w godzinach od 15.00 do 18.00
w Parku Miejskim w Niepołomicach.
Zapraszamy.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki