Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Wilk i zając

2017-07-11 przez Biblioteka

10 lipca do naszej biblioteki ponownie zawitała grupa małych form teatralnych ART- RE z Krakowa. Tym razem dzieci obejrzały spektakl pt. „Wilk i zając”. Profesjonalny duet aktorski rozbawił małych widzów do łez. Ciągłe pościgi, lekkie żarty i szybko zmieniające się sceny sprawiały, że widzowie nie mieli dość. Wręcz przeciwnie, przez całe przedstawienie nie brakowało ochotników, aby zagrać u boku głównych aktorów. Aktorzy zapewnili kilka sytuacji, aby dzieci mogły żywo uczestniczyć w widowisku. Dlatego bez problemu znaleźli się śmiałkowie, którzy asystowali w gabinecie dentystycznym zająca, a także nieustraszeni ochotnicy, którzy pomagali zrealizować wielki plan wilka! Jak zawsze aktorską grupę dzieci żegnały wielkimi brawami. 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki