Wizyta "Pszczółek" w bibliotece.

2017-05-10 przez Biblioteka

10 maja bibliotekę w Woli Batorskiej odwiedziły urocze dzieciaki z przedszkola samorządowego. Ponieważ dla większości z nich była to pierwsza wizyta  w bibliotece, zapoznano dzieci z miejscem, zasadami wypożyczania książek i różnorodnością księgozbioru, w szczególności tego dla milusińskich.

"Pszczółki" dowiedziały się. że w bibliotece można ciekawie spędzić czas, a nawet spotkać autora bajek. Czytane przez bibliotekarkę "Skargi książki" wywołały żywą rozmowę, o tym jak należy postępować z książkami, aby służyły czytelnikom przez długi czas. Z wielkim entuzjazmem przyjęły propozycję zabawy w odgadywanie imion znanych bajkowych postaci.

Dzieciaki wychodziły z biblioteki uśmiechnięte, wszyscy zapewniali, że wrócą tu jeszcze, by zapisać się do naszej książnicy.