Wizyta uczniów I klasy w Bibliotece

2008-06-26 przez Biblioteka

Wizyta uczniów z klasy pierwszej miejscowej Szkoły Podstawowej miała podwójny charakter. Dzieci zapoznały się z zawartością księgozbioru dostosowanego do ich wieku. Wspólnie z bibliotekarką ustaliły korzyści płynące z czytania książek. Chętnie odgadywały zagadki… i opowiadały o swoich wakacyjnych planach, ponieważ spotkanie odbyło się tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Drugi ważny powód wizyty, to nagrody, na które z niecierpliwością czekali uczestnicy konkursu "Zareklamuj bibliotekę".

Książki otrzymali:

• Sylwia Siwek
  • Jakub Dąbroś
  • Ola Soczówka
  • Ola Łuszczek

Ich prace eksponowane są na wystawce w bibliotece. Patrząc na nie można powiedzieć- „Masz problem do rozwiązania, trudne zadanie, chcesz poczytać ciekawą książkę…- przyjdź do biblioteki”.