Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Wszyscy są ważni!!!

2015-04-17 przez Biblioteka

17 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Podłężu rozpoczął się cykl spotkań biblioterapeutycznych pod hasłem „W grupie siła”. W zajęciach uczestniczą wychowankowie Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi w Podłężu – Grupa BIEDRONECZEK.

„Każdy jest częścią grupy” to zagadnienie, któremu były poświęcone pierwsze piątkowe warsztaty prowadzone przez Panią Anetę Kurak z Biblioteki Publicznej w Niepołomicach. Zajęcia miały na celu zwrócenie uwagi najmłodszych na korzyści płynące ze współpracy - że dzięki współdziałaniu w grupie można więcej osiągnąć i pomóc innym. Podczas warsztatów wykorzystano tekst Hanny Hajzak pt. „Mrowisko”, w którym postępowanie głównego bohatera – Trutka posłużyło przedszkolakom za przykład złej i dobrej współpracy w grupie. Dzieciaki brały również udział w zabawach ruchowych i pracach manualnych przy budowaniu kolorowych mrowisk.

Jeśli pogoda dopisze, kolejne spotkanie za tydzień!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki