Z wierszykami bezpiecznie na drodze!

2013-11-08 przez Biblioteka

Bardzo miłą niespodzianką była wizyta w podłęskiej Bibliotece przedstawicieli uczniów i wychowawczyni Pani Joanny Bajer ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie. Powodem odwiedzin była nowo wydana książeczka zawierająca wiersze autorstwa uczniów i nauczycieli z tejże szkoły, na temat zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nasza placówka wzbogaciła się o trzy egzemplarze tych pouczających wierszowanek. Z pewnością mali czytelnicy będą chętnie po nie sięgać by zapoznać się z zasadami obowiązującymi na drodze. Dziękujemy !!!