Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Żabki znają już numery alarmowe

2015-10-09 przez Biblioteka

8 października grupa „Żabek” kontynuowała warsztaty biblioterapeutyczne poświęcone bezpieczeństwu. W czasie drugiego spotkania w Bibliotece maluchy poznały zasady działania służb ratunkowych. Wierszyki Pana Wiesława Drabika o policji, straży pożarnej i pogotowiu pomogły dzieciakom lepiej zrozumieć temat zajęć i udzieliły wskazówek jak reagować w czasie różnych niebezpiecznych sytuacji. Bardzo ważne numery służb ratunkowych: 997, 998, 999 zostały umieszczone przez ”Żabki” na własnoręcznie wykonanych orderach „Bezpiecznego Przedszkolaka”. Zabawa ruchowa pozwoliła przedszkolaczkom rozładować nadmiar energii i lepiej zintegrować się z grupą.

W następny czwartek kolejne warsztaty!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki