Zakończenie wakacji

2005-12-06 przez Biblioteka

W każdy wtorek i czwartek w miesiącu lipcu odbywały się "Baśniowe spotkania", na których starsze dzieci czytały młodszym wybraną baśń H. Ch. Andersena. Następnie dzieci na miejscu wykonywały kredkami ilustracje nawiązujące do przeczytanych bajek.

Wszystkie prace, były eksponowane przez dłuższy czas na wystawie w pomieszczeniu przeznaczonym dla dzieci.
Ponadto przeprowadzony został konkurs w formie krzyżówki, sprawdzający znajomość bajek H. Ch. Andersena.
Dzieci w swoim oddziale nie tylko słuchały bajek oraz samodzielnie przeglądały i wypożyczały książki, ale także grały w gry i bawiły się maskotkami, których jest tu wiele.ę maskotkami, których jest tu wiele.