Zapraszamy na spotkanie Klubu Czytelnika

2016-11-16 przez Biblioteka

Szóste listopadowe spotkanie Klubu Czytelnika odbędzie się 22.11.2016 r. o godzinie 17.30 i poświęcone zostanie dyskusji po hasłem :

„ Najlepsze i najciekawsze książki, czyli bestsellery
na długie jesienno-zimowe wieczory”.

Jesień. Czas, kiedy noce stają się coraz dłuższe, a dni coraz krótsze. Coraz niższe temperatury, mgły i słota nie zachęcają do wychodzenia z domu. O ile na pogodę nie mamy żadnego wpływu, to już na tytuły, po które sięgniemy jak najbardziej! Jesienno- zimowe wieczory  to doskonała okazja do tego, by czas ten spędzić przy dobrej książce.

Właśnie – „dobrej” to znaczy jakiej?

Czego oczekujemy od idealnej książki na długie jesienne wieczory ?

Ma być poruszajaca?  Pełna emocji?

A może naszym wyborem będzie książka, która pozwoli nam przenieść się do innego, fantastycznego świata  albo odbyć podróż do egzotycznych krajów?

Wydawcy zapowiadają same hity i bestsellery, promocje kuszą , biblioteki kupują coraz więcej  nowych pozycji. Spróbujmy więc znaleźć kilka niezawodnych metod na znalezienie dla siebie naprawdę „dobrej książki”.

Może uda się nam podczas dyskusji stworzyć „złotą 10-tkę książek szczególnie polecanych”, jako lektury idealne na jesienne wieczory przy herbacie, czy poranki przy kawie?

Zapraszamy do dyskusji  klubowiczów, czytelników, pasjonatów literatury oraz wszystkich zainteresowanych rozmową o literaturze.