Zapraszamy na spotkanie Klubu Czytelnika

2017-01-12 przez Biblioteka

Pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Czytelnika odbędzie się 17 stycznia 2017 r. o godzinie 17.30 i poświęcone zostanie dyskusji po hasłem :

„ Mój ulubiony bohater literacki”.

Każdy z nas ma nie tylko swoje ulubione książki, ale i przede wszystkim bohaterów.
Podczas dyskusji spróbujemy zastanowić się i odpowiedzieć na pytania:

• Jacy są nasi ulubieni bohaterowie książek ?
  • Co jest w nich takiego, że autorzy książek są zmuszani do pisania kontynuacji ich przygód ?
  • Która z postaci literackich jest nam szczególnie bliska ?
  • Czy utożsamiamy się z nimi?
  • Dlaczego do jednych bohaterów przywiązujemy się, a do innych podchodzimy z obojętnością ?

Zapraszamy do dyskusji Klubowiczów, czytelników, pasjonatów literatury oraz wszystkich
zainteresowanych rozmową o literaturze.