Zapraszamy na spotkanie Klubu Czytelnika

2017-02-06 przez Biblioteka

Drugie, lutowe spotkanie KLUBU CZYTELNIKA odbędzie się
21.02.2017 r. o godzinie 17.30.

„W miłości najważniejsze jest słowo….”
                                      J.L. Wiśniewski

Pod takim właśnie hasłem będziemy dyskutować na temat najpiękniejszych utworów literackich dotyczących miłości. Powszechnie wiadomo, że miłość „nie jedno ma imię”; różne bywają jej rodzaje, różne są oblicza miłości i sposoby jej wyrażania w literaturze.

O miłości najpiękniej mówili filozofowie, artyści, zwłaszcza pisarze i poeci, czego dowodzi cała literatura, szczególnie zaś liryka miłosna wszystkich czasów i narodów.

Zapraszamy do dyskusji klubowiczów, miłośników literatury oraz wszystkich,
którzy jeszcze nie zdecydowali się uczestniczyć w spotkaniach.