Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Zaprzyjaźnij się z książką

2014-05-28 przez Biblioteka

28 maja mieliśmy okazję gościć w Bibliotece Publicznej grupę uczniów. Tym razem odwiedziła nas klasa I i klasa II ze  Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim wraz z nauczycielkami. Z tej okazji przeprowadziliśmy zajęcia edukacyjne pod hasłem „Zaprzyjaźnij się z książką”.

W ramach zajęć dzieci zwiedzały Bibliotekę i poznawały pojęcia związane z książką i biblioteką. Spora część uczniów bywała już u nas wcześniej, więc mieli okazję do wypożyczenia sobie książek. Pozostali uczniowie zostali poinformowani jak się do biblioteki zapisać,  niebawem zjawią się z rodzicami.  Godzina spędzona z uczniami szybko minęła. Do zobaczenia!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki