Zasłużona emerytura

2015-01-30 przez Biblioteka

W dniu 21 stycznia na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Grażyna Dyl, długoletni pracownik i kierownik Biblioteki Publicznej w Staniątkach.

"Bardzo dziękujemy Pani Grażynko" - tymi słowami wierni czytelnicy Staniąteckiej biblioteki wyrażali swoje uznanie, wdzięczność i sympatie dla Grażyny. Wśród dowodów wdzięczności nie zabrakło kwiatów życzeń, podziękowań oraz mnóstwa wspomnień z 22 letniej pracy z dziećmi i mieszkańcami Staniątek.

Ogromna rzesza czytelników z rozżaleniem przyjęła wiadomość, że po prawie 22 latach pani Grażynka odchodzi od nas na zasłużoną emeryturę. Przez te wszystkie lata służyła swoją wiedzą i radą każdej osobie, która zawitała w skromne progi biblioteki. Nie szczędziła  uśmiech i dobrego słowa każdej osobie która tego potrzebowała. Oprócz wsparcia duchowego niejednokrotnie pomagała  podczas pisania trudnego wypracowania, czy też pomagała maturzystą w  solidnym przygotowaniu do zdania tego jakże ważnego życiowego egzaminu. Z ogromną pasją i wielkim zaangażowaniem dzieliła się swoją wiedzą i  doświadczeniem z bibliotekarzami. Szczególnie ceniła sobie pracę z czytelnikiem, którego wspierała wiedzą merytoryczną i której potrzeby  były zawsze inspiracją do dalszego rozwoju Biblioteki. Zawsze solidnie przygotowana do swoje pracy, sumiennie wywiązywała  ze swoich obowiązków.

Za to wszystko jeszcze raz pragniemy podziękować Pani Grażynce, która rzetelnie pracowała przez te wszystkie lata pracy na rzecz naszej Biblioteki. Jednocześnie mamy nadzieję, że wraz z przejściem na emeryturę nie zapomni Pani o czytelnikach oraz Bibliotece która stała się dla wielu z nich bez względu na wiek prawdziwym drugim domem. A na nowej drodze życia życzymy wiele zdrowia, uśmiechu oraz wszystkiego co najlepsze. Proszę nas często odwiedzać i nadal służyć cenną radą.

Do zobaczenia ponownie w Bibliotece.