Zostań czytelnikiem Biblioteki w Podłężu

2016-11-17 przez Biblioteka

14 listopada przystąpiliśmy do realizacji kolejnego etapu innowacji przedszkolnej, ściśle związanej z naszą Biblioteką. Tym razem wspólnie z wychowawczynią Grupy I – Słoneczek, Panią Iwoną Taborską rozpoczęliśmy wielką akcję - „Zostań czytelnikiem Biblioteki Publicznej w Podłężu”. Nasze sympatyczne Słoneczka z Samorządowego Przedszkola im. Św. Kingi w Podłężu miały już okazję do korzystania z bibliotecznego księgozbioru jako grupa przedszkolna, ponieważ bardzo często Pani Iwonka wypożycza książeczki do wspólnego czytania w Przedszkolu. Teraz pragniemy zachęcić wszystkich rodziców do przyprowadzenia swoich pociech do Biblioteki. Może nie tylko maluszki zechcą zostać naszymi czytelnikami. Dla rodziców i dziadków mamy również bardzo bogatą ofertę. Wspólne odwiedziny w naszej placówce będą z pewnością dużym przeżyciem dla przedszkolaczków, okazją do obejrzenia Biblioteki, zapoznania się z księgozbiorem i oswojenia z nowym miejscem. Nowe doświadczenia czytelnicze zdecydowanie będą procentowały w najbliższej przyszłości. Zatem zapraszamy wszystkich przedszkolaków na czele z Grupą Słoneczek po karty biblioteczne i nowe książeczki do Biblioteki Publicznej w Podłężu.

Mamy już pierwszych czytelników