Środowe zajęcia dla dzieci

2011-12-10 przez Biblioteka

Środowe zajęcia dla dzieci

W Bibliotece Publicznej w Niepołomicach odbywają się zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

W każdą środę o godz. 16.00 zapraszamy dzieci do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży na godzinne spotkania z książką i biblioteką:

Zajęcia pod hasłem PODRÓŻE W DZIECIĘCY ŚWIAT o charakterze edukacyjno - literackim składać się będą z lektury krótkich tekstów różnych autorów piszących dla dzieci, wzbogaconych zabawami plastycznymi.
W pracy spotkań uwzględnione będą też zajęcia tematyczne związane z porą roku, zwyczajami, świętami itp.

Zajęcia pod hasłem BIBLIOTERAPIA, które mają na celu pomaganie dzieciom w pokonywaniu codziennych trudności i problemów, będą prowadzone w oparciu o bajki i opowiadania oraz wzbogacane zabawą tematyczną.

W czerwcu zapraszamy:

• 6 czerwca - Podróże w dziecięcy świat
  • 13 czerwca - Biblioterapia
  • 20 czerwca - Podróże w dziecięcy świat

Spotkania które już się odbyły: