Środowe zajęcia dla dzieci

2016-12-23 przez Biblioteka

Drodzy Rodzice !!!

W każdą środę zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 9 lat
na godzinne spotkania z książką i biblioteką.
Zajęcia odbywać się będą w grupach wiekowych 5-6 i 7-9 lat
w Galerii Ksiązki dla Młodych w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach.

Zapraszamy:

7 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 (dzieci 7-9 letnie)
14 czerwca 2017 r. o godz. 16.00 (dzieci 5-6 letnie)

Zajęcia pod hasłem PODRÓŻE W DZIECIĘCY ŚWIAT o charakterze edukacyjno - literackim składać się będą z lektury krótkich tekstów różnych autorów piszących dla dzieci, wzbogaconych zabawami plastycznymi.
W pracy spotkań uwzględnione będą też zajęcia tematyczne związane z porą roku, zwyczajami, świętami itp.

Zajęcia są bezpłatne. Zbiórka w każda środę o godz. 16.00 w Galerii Książki dla Młodych.

Spotkania, które już się odbyły: