Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Imprezy cykliczne

Imprezy cykliczne

Środowe spotkania dla dzieci

W Bibliotece Publicznej w Niepołomicach odbywają się zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

W każdą środę o godz. 16.00 zapraszamy dzieci do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży na godzinne spotkania z książką i biblioteką

Więcej informacji

Biblioterapia

Zapraszamy do wzięcia udziału w „Spotkaniach z biblioterapią”. Naszą ofertę kierujemy do grup przedszkolnych (5 i 6 latków) a także do klas I, II i III Szkół Podstawowych.

Dla przedszkolaków przygotowany jest cykl spotkań, który obejmuje cztery warsztaty pt. „Nasze emocje”, „Jak opanować złość”, „Przedmioty wokół nas”, „Jak ja nie lubię sprzątać”. Dla klas I i II przygotowaliśmy dwa spotkania pt. ”Telewiewiórka” oraz „Adaś ma nałoga”. Dla klasy III również przygotowaliśmy dwa spotkania pt. „Słup soli” i „Nie szata zdobi człowieka”.

Więcej informacji

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki