Usługi

W Bibliotece Publicznej w Niepołomicach można skorzystania z czterech komputerów i czterech laptopów z bezpłatnym dostępem do Internetu, pakietem Microsoft Office 2010. Każdy komputer wyposażony jest w nagrywarkę oraz posiada kilka wyjść USB co umożliwia nagrywanie na nośniki zewnętrzne - płyty CD/DVD, pendrive, itp.

Na terenie Biblioteki można również korzystać z bezprzewodowego, bezpłatnego dostępu do sieci Internet z prywatnych komputerów (laptop, palmtop, smartfon, telefon komórkowy) wyposażonych w kartę sieci bezprzewodowej (Wi-Fi 802.11 b/g/n) i korzystanie z zasobów Biblioteki oraz Internetu.

Oferujemy również odpłatnie usługi: drukowania, skanowania i kserowania potrzebnych materiałów w wersji czarno-białej i kolorowej do formatu A3. Z cennikiem usług można się zapoznać poniżej.

Usługi kserograficzne

Format Rodzaj odbitki Cena
A4 Jednostronna / Dwustronna 0,20 zł / 0,30 zł
A3 Jednostronna / Dwustronna 0,30 zł / 0,60 zł

Wydruki komputerowe

Rodzaj wydruku Cena
czarno - białe

format A4

format A3

0,30 zł za stronę

0,80 zł za stronę

kolorowe

format A4

format A3

w zależności od rodzaju wydruku
od 1,00 zł do 2,00 zł za stronę

w zależności od rodzaju wydruku
od 3,00 zł do 4,00 zł za stronę

Skanowanie

Format Cena za 1 stronę
A4 0,20 zł za stronę
A3 0,30 zł za stronę

Inne

Płyta CD - 1,80 zł (koszt pustej płyty)

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki